Školní výlet

Byl čtvrtek 13.9.2012 přesně 07:00 ráno. Za půl hodiny nám měl přijet autobus na autobusové nádraží, nástupiště č.4. Potíž byla jen s jednou věcí už od večera hrozně pršelo a bylo jen 7°C. Jela jsem s tátou autem na zastávku, kde už bylo několik žáků, kteří čekali a někteří zrovna přicházeli. Když už jsme byli všichni, nastoupili jsme do autobusu. Na zastávce Vranča jsme vystoupili a čekali jsme na další autobus, který nás vyvezl na horskou chatu Kohútka.  U chaty foukal vítr, pršelo a byla taková zima, že jsme mysleli, že začne sněžit.

Ubytovali jsme se do chatek, jednu měli holky a druhou kluci. Za chvíli nás čekal program. Naši vedoucí se jmenovali Markéta,Krista a Jirka. Až do oběda jsme hráli seznamovací hry. Na oběd jsme měli kmínovou polévku a řízek s bramborami. Všechno jsme snědli, protože jsme měli veliký hlad,  potom jsme šli na dvě hodiny do chatek.

Po odpoledním klidu jsme se znovu sešli na hlavní chatě, kde jsme hráli další hry. Na večeři jsme dostali výborné rizoto se sýrem. Po večeři jsme vyráběli krabičky na vajíčka pro jednoho bohatého pána ( což byl převlečený vedoucí, Jirka) a nakonec jsme se krmili čokoládou. Před spaním jsme se šli ještě proběhnout ven a hráli jsme noční hry. Večer u nás na pokoji byly ještě paní učitelky a kluci a povídali jsme si.

Ráno přestalo pršet, po snídani jsme šli ven a celé dopoledne jsme hráli hry venku. Po obědě nás odvezli jeepama dolů na autobusovou zastávku Vranča a jeli jsme domů. Byl to skvělý výlet.

Johanka Martinů, 7. třída

Fotogalerie

Comments are closed.