Atletická všestrannost

  Dne 12. 6. 2013 se žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola Atletické všestrannosti ve Valašském Meziříčí. Závodníkům přálo pěkné počasí a na stadionu panovala příjemná atmosféra. Lépe se dařilo našim chlapcům, kteří obsadili jako družstvo 3. místo s 368 body. Před nimi skončily školy Pod Skalkou (376 bodů) a ZŠ Karolinka (384 body). V jednotlivých družstvech tříd dominoval mezi třeťáky Petr Mikuš se ziskem 88 bodů. Nejlépe se mu podařil hod kriketovým míčkem – 40, 93 m.

Děvčatům se dařilo po celou dobu držet krok se soupeři. Největší slabinou děvčat se však ukázala poslední disciplína – běh 500m. Zde naše děvčata ztratila velký počet bodů, a proto skončila na poslední příčce. Musím je však pochválit, protože bojovala s vypětím všech sil. Mezi páťačkami dominovala v hodu Sára Čotková. Podařilo se jí hodit 36,70 m.

Již teď se žáci těší na příští ročník soutěže. Takže za rok opět na stadionu v té nejlepší kondici nashledanou.

Družstvo děvčat:

Gabriela Vančurová ( 1.A)

Kateřina Fojtíková (2.A)

Kateřina Hnátková (3.A)

Natálie Tkadlecová (4.A)

Sára Čotková (5.A)

Družstvo chlapců:

Andreas Wandrol (1.A)

Tomáš Bělaška (2.A)

Petr Mikuš (3.A)

Václav Kočí (4.A)

Tomáš Tomanec (5.A)

Mgr. Marie Hnátková

This entry was posted in Soutěže, Sportovní akce. Bookmark the permalink.

Comments are closed.