Atletická všestrannost

Dne 12. 6. 2013 se žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola Atletické všestrannosti ve Valašském Meziříčí. Závodníkům přálo pěkné počasí a na stadionu panovala příjemná atmosféra. Lépe se dařilo našim chlapcům, kteří obsadili jako družstvo 3. místo s 368 body. Před nimi skončily školy Pod Skalkou (376 bodů) a ZŠ Karolinka (384 body). V jednotlivých družstvech tříd dominoval mezi třeťáky Petr Mikuš se ziskem 88 bodů. Nejlépe se mu podařil hod kriketovým míčkem – 40, 93 m.

Děvčatům se dařilo po celou dobu držet krok se soupeři. Největší slabinou děvčat se však ukázala poslední disciplína – běh 500m. Zde naše děvčata ztratila velký počet bodů, a proto skončila na poslední příčce. Musím je však pochválit, protože bojovala s vypětím všech sil. Mezi páťačkami dominovala v hodu Sára Čotková. Podařilo se jí hodit 36,70 m.

Již teď se žáci těší na příští ročník soutěže. Takže za rok opět na stadionu v té nejlepší kondici nashledanou.

Družstvo děvčat:

Gabriela Vančurová ( 1.A)

Kateřina Fojtíková (2.A)

Kateřina Hnátková (3.A)

Natálie Tkadlecová (4.A)

Sára Čotková (5.A)

Družstvo chlapců:

Andreas Wandrol (1.A)

Tomáš Bělaška (2.A)

Petr Mikuš (3.A)

Václav Kočí (4.A)

Tomáš Tomanec (5.A)

Mgr. Marie Hnátková

This entry was posted in Soutěže, Sportovní akce. Bookmark the permalink.