Radost maminek

  Maminky žáků 2. A ze ZŠ Vsetín, Sychrov se v neděli 12.5. 2013, kdy slaví svátek všechny maminky světa, mohly radovat, a to hned dvakrát. Díky vynikající spolupráci starších a mladších žáků v ZŠ Vsetín, Sychrov, dostaly od svých malých druháků nádherné dárečky, vlastnoručně vyrobené květinové věnečky.

Výroba dárečků byla dost náročná, a tak druhákům přispěchali na pomoc žáci 7.A.

A to jim šla všem společně práce od ruky! Všichni žáci věděli, že vyrábějí přáníčka a dárečky pro maminky, a navíc utužovali vzájemné přátelství a spolupráci mezi druháky a sedmáky.

No a maminky tak mají jistotu, že o jejich děti je ve škole postaráno nejen ze strany kvalifikovaných pedagogů, ale i ze strany starších žáků, kteří své mladší kamarády vždy podrží a povzbudí. Vždyť se přece tak dobře znají!

2.A a 7.A, ZŠ Vsetín, Sychrov 97

Fotogalerie

This entry was posted in Školní akce. Bookmark the permalink.

Comments are closed.