Předvánoční exkurze

 Vážení rodiče, milé děti.

Chtěli jsme vám popovídat nebo spíš napsat o naší exkurzi s 5.B.

Nejprve jsme jeli do Vizovic, tam jsme šli do sklářské firmy Glass Ateliér Morava,ve které se vyrábí skleněné výrobky.

 Navštívili jsme i Štěpský dvůr. Bylo to tam krásné. Venku byl dřevěný betlém a v domě byl obchod s vánočními dekoracemi. Pak jsme šli do galerie Mariette na výstavu vánočních ozdob a stavili jsme se do zámecké čokoládovny.

Nakonec jsme byli v Galaxii Zlín. Tam jsme si to fakt užili.

Na shledanou.

Pavlína Drahoňovská

 

Dne 14.12.2011 jsme jeli do Vizovic do firmy Glass Ateliér Morava, kde vyrábí  umělecké a užitkové sklo. Společně s 5.B jsme poslouchali výklad paní průvodkyně.

Pak jsme jeli do galerie Mariette v podzámčí. Byl tam obchod a výstava vánočních ozdob.

A potom nastala dlouho očekávaná chvíle. Jelo se do Galaxie Zlín. Galaxie byla prostě úžasná!

 Mně se nejvíc líbila červená skluzavka.

 

Na zpáteční cestě se nic zajímavého nedělo. Nikdo nezlobil a všichni si povídali, co se jim líbilo. A tak skončil výlet do Galaxie.

 

Martina Ovesná

 

Byli jsme ve Vizovicích ve sklářské firmě. Měli tam výstavku skleněných výrobků. Dokonce jsme se mohli podívat i přímo do dílny na práci sklářů. Hned vedle firmy byl obchod se skleněnými výrobky, které jsme si mohli koupit.

Potom jsme navštívili Štěpský dvůr. Měli tam dřevěný betlém a prodejnu doplňků na Vánoce. Mohli jsme se tam nasvačit. Navštívili jsme i galerii Mariette a zámeckou čokoládovnu, tam měli všelijaké výrobky z čokolády.

Na konec  jsme jeli do Galaxie Zlín. Jsou tam čtyři trampolíny, koloběžky, tříkolky, elektrická auta, bludiště, skluzavky, jedno hřiště a vesmírná loď, která se otvírala a zavírala.

A potom jsme všichni znaveni odjeli zpátky na Vsetín.

 

Štěpán Pírek

Fotogalerie

 

 

Comments are closed.