ŽA-BA-KO

Ve středu 26. června se v zámku Vsetín konal 1. ročník žákovské badatelské konference (ža-ba-ko), kterou naše škola pořádala spolu s Lískou o.s. pro EVVO ve Zlínském kraji a Muzeem regionu Valašsko ve Vsetíně pod záštitou Zlínského kraje a Univerzity Palackého v Olomouci, Pedagogické fakulty, Katedry biologie.
Více než stovka diváků  si vyslechla prezentace, které představily jedenáct badatelských úkolů, které realizovali žáci ze ZŠ Vsetín, Sychrov 97, Vsetín, Rokytnice, ZŠ Zubří, ZŠ Růžďka a ZŠ Pod Skalkou z Rožnova pod Radhoštěm. Bonusem byl program v rámci muzea a také ukázky výukových projektů žáků ze Střední zemědělské a přírodovědné školy z Rožnova pod Radhoštěm.
První ročník konference se vydařil. Vzhůru do dalšího, který se bude konat na podzim roku 2013.

PhDr. Jaroslava Ševčíková

Fotogalerie

Tisková zpráva na stránkách Muzeum regionu Valašsko

Stránky partnerů:

UP v Olomouci, Pedagogická fakulta, Katedra biologie
Zlínský kraj
Líska

This entry was posted in Projekty, Školní akce. Bookmark the permalink.

Comments are closed.