Školní výlet 6.A

     V propršeném pondělním ránu (3. června) se vydali šesťáci z naší školy na školní výlet.

Cílem jejich putování se stala chata Niva v oblasti Janišov, kde měli prožít dva dny. Na místě už na ně čekali instruktoři z Alceda (Ondra, Soňa a Zuzka), kteří se měli postarat o program. Nutno říct, že nezklamali, přestože jsme neměli štěstí na počasí, troufám si říci, že si děti výlet užily. Nenudily se, právě naopak, učily se spolu spolupracovat, respektovat se, naslouchat si a všechny tyto aktivity probíhaly formou zábavných her. A dokonce došlo i na stezku odvahy!

V úterý jsme opouštěli chatu bohatší o spoustu zážitků a zkušeností. Snad dětem „teamový duch“, který na výletě získaly, vydrží co nejdéle!

Představu o našem pobytu získáte nahlédnutím do fotogalerie:

Mgr. Petra Esteřáková

This entry was posted in Školní akce. Bookmark the permalink.

Comments are closed.