Fórum s občany města Vsetína

  Žáci naší školy měli možnost dne 5. června 2013 na Fóru s občany ovlivnit budoucnost svého města Vsetína. Zúčastnili se tzv. Stolu mladých, v rámci kterého diskutovali o budoucím rozvoji Vsetína. Právě u jejich stolu zasedla i starostka paní Iveta Táborská. Za nejzávažnější problém považují mladí lidé to, že vstup do města je pro přijíždějící až odstrašující, chtěli by, aby se upravil vzhled autobusového i vlakového nádraží, a aby se na těchto místech udržovala čistota a pořádek.

Za naši školu se aktivně zapojili: Klárka Novosadová, Denda Cholastová, Filip Ištvánech, Lukáš Tomanec a Dan Volek, všichni z 9.A. Měli také možnost seznámit se s plány úpravy prostor nad školou, kde se buduje parkoviště.

Naši žáci si jistě zaslouží pochvalu, protože skvěle reprezentovali školu. Je vynikající, že mají zájem o budoucnost svého města.

J.Ševčíková

This entry was posted in Besedy, Školní akce. Bookmark the permalink.

Comments are closed.