Florbalová liga

V tomto školním roce se konal již XIV. ročník ve florbalu starších žáků o pohár „Sdružení obcí migroregionu Vsetínska. V pondělí 18. března letošní ročník posledním kolem skončil.

Žáci naší školy se zúčastnili zatím všech dosavadních ročníků. Začíná vždy v říjnu a končí v březnu, účastní se 8 škol regionu a každý tým během turnaje odehraje 14 zápasů.

Konkurence je každý rok větší a větší, a proto jsme si dali za cíl udržet se v I. lize a tím nesestoupit do II. ligy. Úkol jsem splnili a dokonce překročili, protože chlapci a 2 děvčata hráli velmi dobře a nakonec jsme obsadili 3. místo, získali pohár a bronzové medaile.

Ze 14 zápasů jsme 8 vyhráli, jednou remizovali  a 5 zápasů jsme prohráli, skore 44:31. A ještě Miroslav Janošek v kanadském bodování za nejvíce vstřelených branek a přihrávek obsadil 1.místo.

Školu reprezentovali:

7. třída David Hrňa

8. třída: Vojtěch Ščotka, Pavel Ščotka, Jakub Húšť, David Orság, Radek Matůš

9. třída: Filip Ištvánech, Miroslav Janošek, Václav Košut, Jan Surý, Lukáš Tomanec, Denisa Cholastová, Anna Doležalová

Mgr. Josef Kontek

This entry was posted in Sportovní akce, Úspěchy žáků. Bookmark the permalink.