Velikonoční tvoření

 Velikonoční čas jsme v ZŠ Vsetín, Sychrov uvítali v úterý 26. března 2013 opět spoluprací s okolními mateřskými školkami. Paní učitelky Mikulíková a Zapletalová připravily s žáky ZŠ Sychrov tvořivé dílny pro předškoláky. S dětmi z MŠ Na Kopečku a MŠ Jasénka pracovali s velkou chutí deváťáci a s mateřinkou ze Sychrova si pohráli osmáci.

  Byl to velmi náročný program, protože všechny tři školky se vystřídaly ve škole v jeden den a předškoláci si užili hned dvojí dobrodružství. Jednak si vytvořili s pomocí žáků školy velikonoční dekorace, které pyšně nesli maminkám ukázat domů, a pak, vyzkoušeli si, jaké to je být školáky. Pracovali s programy v multimediální učebně, kde je zaujala zejména interaktivní tabule. Zde pro ně program připravila paní učitelky Janušová s žáky 5. A  a Ševčíková se sedmáky. 

Radost a poučení přinesla společná práce jak dětem z mateřských škol, tak i školákům ze ZŠ Vsetín, Sychrov 97.

Těšíme se na další společná setkání.

Fotogalerie

 

V odpoledních hodinách proběhla tvořivá dílna pro veřejnost.

Fotogalerie

This entry was posted in Školní akce. Bookmark the permalink.

Comments are closed.