Autosalon

Výtvarná soutěž u příležitosti Valašského autosalonu
ve spolupráci se ZŠ Vsetín, Sychrov vyhlašuje Agentura Sírius již tradiční výtvarnou soutěž u příležitosti konání XIX. Valašského autosalonu, který proběhne druhý týden v květnu na stadiónu ve Valašském Meziříčí.

 

Zapojit se mohou žáci od mateřských přes základní až ke středním školám. Tradičně vyhlašujeme dvě hlavní tématické kategorie, a to „Auto snů“ a „Design, auto budoucnosti“. Je na každém autorovi, jak se umělecky vyjádří a do které kategorie své dílo přihlásí.

Výtvarné práce je třeba zasílat do pátku 19. dubna 2013 na adresu: Jaroslava Ševčíková, ZŠ Vsetín, Sychrov 97, 755 01 Vsetín.

Školáci v ZŠ Vsetín Sychrov se už do výtvarných aktivit pustili. Členové výtvarného kroužku při školní družině už malovali veselá autíčka do první kategorie Auto snů a osmáci si v rámci informatiky pohráli s kategorií designu. Snad uspějí v konkurenci, která bývá tradičně veliká.

Všem mladým výtvarníkům přejeme hodně sil a chuti do práce!

Autosalon 2013

This entry was posted in Školní akce, Soutěže. Bookmark the permalink.

Comments are closed.